Manufaktura Dobrych Klimatów - Powrót na stronę główną
Nowe wydarzenia w MDK

Następna strona, 1, 2, 3

2014-12-31Kolejne wydłużenie godzin otwarcia

I ponownie wiadomość z przyszłości ;).

Miło nam poinformować iż kolejny raz wydłużamy godziny otwarcia naszego sklepu. Od 1 grudnia otwarci będziemy pn-pt w godzinach 13-18, a w czwartki do 19. Szczegółowa rozpiska - tutaj.


2014-12-08Co nowego

Po ponad miesięcznej mamy czas na napisanie pierwszego newsa na temat nowości jakie pojawiły się w naszym sklepie w tym okresie.
A wśród nich z tematów około scrapbookingowych:

Tiul dekoracyjny - na razie 15cm szerokości, ale będą kolejne
Tekturki i scrapki oraz tekturowe modele 3ddo scrapbookingu i nie tylko
Są też już piórka ozdobne oraz szpilki z kolorowymi główkami - ale jeszcze robimy nowe zdjęcia.

Miłośniczki (i miłośnicy) embossingu znajdą również pełną ofertę pudrów Stamperia (w przygotowaniu EFCO), nagrzewnice, tusze bezbarwne - to wszystko tutaj

W dziale decoupageowym(choć produkty te również znajdują zastosowanie w scrapbookingu i innych technikach hobbystycznych) pojawiły się farby kredowe Pentartu w dwóch pojemnościach 100 i 230ml. Na razie 10 za to ciekawych kolorów, docelowo ma ich być bodajże 28.
Ponownie pojawiły się też farby kredowe AMERICANA - głównie brakujące jasne kolory
Pojawiło się też trochę nowych serwetek - tutaj.

Ponieważ nie wszystko nadążam dodawać na stronę wymienię z ciekawszych nowych rzeczy -
Pasta śniegowa Pentartu w 230ml opakowaniu
Liquid metale Pantartu - farba o bardzo ciekawym efekcie powierzchni metalicznej
Jako uzupełnienie farb kredowych - wosk Pentartu
LasurGele Pentartu - czyli bejce żelowe - bardzo ciekawe efekty i kolorystyka
Medium Vintage-owe - preparat do uzyskiwania coś jak shabby chick'a.
Lakier 3d Pentartu - który może świetnie służyć min jako konturówka przeźroczysta
To większość z ważniejszych rzeczy, które już są dostępne na sklepie stacjonarnym, a wkrótce pojawią się również na naszej stronie internetowej, oraz aukcjach Allegro.


2014-11-06Ciekawy kurs z techniki shabby chick, transferów oraz szablonów.

Dziś odbył się u nas ciekawy kurs pt. Doniczka Shabby Chick z transferem i szablonami. Miłe towarzystwo i efektowne prace - które można obejrzeć na poniższym zdjeciu.


2014-10-31Przerwa w pokazach

I jeszcze zła wiadomość - zmuszeni jesteśmy chwilowo zawiesić nasze pokazy różnych technik hobbystycznych . Nawał pracy, sporo zamówień - niestety brak czasu na porządne przygotowanie pokazów, a na siłę bez koncepcji i przygotowania - nie ma sensu. Wrócimy do naszego cyklu - jak tylko będzie możliwość - myślę że w drugiej połowie listopada. W między czasie zapraszam do sugerowania tematów którymi byliby Państwo zainteresowani - proponujemy skorzystać z formularza tutaj


2014-10-31Tekturowe scrapki!

Jeszcze na nie czekamy, ale już mamy zamówione tekturowe scrapki do scrapbookingu. W nadchodzącym tygodniu powinny się już pojawić. Dla zachęty i podgrzania atmosfery- kilka zdjęć poniżej.


2014-10-31Kolejna dostawa drewna.

Sporo drewna przyjechało do naszego sklepu. W tym brakujące ostatnio herbaciarki 4, 6. Przy okazji - uzupełniliśmy stan bransoletek - też ostatnio już świecący pustkami. Serdecznie zapraszamy!


2014-10-31Nowe godziny otwarcia sklepu stacjonarnego

Pomimo iż wiadomość ta nosi datę 31 października 2014r, od 1 października wydłużamy godziny otwarcia naszego sklepu stacjonarnego! W środy będziemy otwierali się wcześniej 13-18 natomiast w czwartki, otwieramy się o godzinie 15, za to godziną zamknięcia będzie godzina 19. Dodatkowo w czwartki planujemy też organizowanie pokazów różnych technik hobbystycznych. Najbliższy pokaz 17 października:
Pokaz preparatów do spękań jednoskładnikowych.
Serdecznie zapraszamy, a tymczasem jeszcze krótkie podsumowanie nowych godzin otwarcia:

poniedziałki: 15-18
wtorki: 15-18
środy: 13-18
czwartki: 15-19
piątki: 15-18


2014-10-23Pokaz preparatów transferowych - zakończony.

Dziś odbył się u nas pokaz technik transferowych. Przyszło sporo osób, co nas bardzo cieszy, ale jeszcze bardziej cieszy nas zainteresowanie naszą nową autorską metodą transferu.:). Sądząc po dość rzekłbym entuzjastycznych reakcjach metoda nasza spodobała się Państwu. Wcale nas to nie dziwi bo jest banalna i niebywale skuteczna. Dla tych których nie było - wkrótce zaprezentujemy filmik prezentujący naszą metodę.

W międzyczasie mogę zdradzić iż wraz z jednym z producentów papierów do decoupage którego przedstawiciel był obecny na pokazie, pracujemy nad bardziej komercyjnym zastosowaniem naszej metody.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i życzymy już tylko samych udanych transferów.

No i zapraszamy w następny czwartek na pokaz preparatów dwuskładnikowych.

A poniżej jeszcze fotka upamiętniająca nasz pokaz.
Miłego wieczoru!


2014-10-20Conieco o nowościach

Niestety, w związku z chorobą jednego członka zespołu i nawałem przedświątecznych zamówień, chwilowo nie nadążamy z pisaniem o nowościach pojawiających się w naszym sklepie. Więc pokrótce, perełki samoprzylepne, bloczki akrylowe do stempli, dwa nowe piękne stemple "pocztówkowe" Joy!, podkłady klejące 3d. Jest też kilka nowych dostaw, ale chwilowo brak czasu na ich rozpakowanie, więc to za kilka dni.


2014-10-16Planowane nowości

A poniżej trochę planowanych nowości jakie pojawią się w najbliższym czasie w naszym sklepie. Niektóre paczki juz przyjechały, niektóre zamówienia się realizują i wkrótce będą.

Dziurkacze ozdobne - min poszukiwane kółka - będą w rozmiarach 1,6 - 2,5 - 5cm. A także narożnikowe oraz narożnikowe 3w1
Bloczki akrylowe do stempli Papermanii
Precyzyjne nożyczki do wycinania drobnych elementów
Zestawy papierów do scrapbookingu - Papermani
Mixy cekinów w róznym kształcie
Perełki samoprzylepne oraz dżety
Kolejne naklejki samoprzylepneNastępna strona, 1, 2, 3